Kryefjala Logo

Nuk është kukull është modelja shqiptare e vogël

1 vit më parë

Ky fëmijë kaq i bukur është modelja më bukuroshe shqiptare, Arbenita Ismajli. Arbenita e cila momentalisht ndodhet në Londër ka postuar në rrjetin social Instagram disa foto nga fëmijëria ku duket një kukull e vërtetë.

76498EBA F39D 4A20 82B6 9B3F83788DAB 7F9AF679 2D5F 4A87 A3C7 92E3BF18AD82 B51D739E 871E 43EC 9A96 ECA0A8AB21D7

Duket sikur s’ka ndryshuar fare nga bukuroshja që është sot sidomos në pjesën e syve, që është tipari që nuk ndryshon kurrë përgjatë gjithë jetës tek njerëzit.

Në showbizin shqiptar Arbenita njihet si partnerja e Feros dhe si nëna e Ninës. Modelen nga Maqedonia e krahasojnë shpeshherë edhe me modelen amerikane, Kendall Jenner.

Të ngjashme