Nuk e mbajten ne emisionin “Goca dhe Gra” flet Tea Trifoni:”Shume zhgenjyese,nuk me falenderuan”

1 vit më parë

Dikur Tea u be nder personat me te klikuar te internetit pas skandalit ne “Perputhen”

Ky’skandal’ i hapi shume dyer Teas,followers,reklama,dhe kontrata pune.

Ne sezonin qe shkoi ishte pjese e “Goca dhe Gra” e me pas u be e ditur se nuk do te ishte me.

Ne nje lidhje live me mikun e saj Arian Konomi,ky i fundit e pyeti se pse nuk ishte pjese e formatit,Tea u pergjigj.

Me nderrimin e qeverise ndryshuan edhe bashkepuntoret e qeverise.

Ishte zhgenjyese dhe as nuk u falenderova edhe pse e nisem gjithcka bashke nga zero,u shpreh ajo.

Të ngjashme