Kryefjala Logo

Nuk e ftuan në Festivalin e Këngës, reagon Ronela Hajati

1 vit më parë

Para pak ditësh Kryefjala.com shkroi se stafi i Festivalit të Këngës përfshirë edhe Arbana Osmanin kishin zgjedhur që festivali mos hapej me këngën e vjetshme fituese “Sekret” të Ronela Hajatit.

Ndonse prej disa ditësh Ronela ka bërë postime ironike për pjesëmarrjen në Festival, pak më parë ka reaguar nëpërmjet një postimi në Twitter.

“Tradita është një ligj i pashkruar që duhet të respekohet më shumë se asgjë dhe nga të gjithë. Por ne jetojmë në Shqipëri dhe shumicën e kohës institucionet janë sipër njerëzve.”- shkruan ajo.

2520521E A2FD 4795 89BB 06624F2FACE1

Të ngjashme