Nuk donte partner vlonjat, blogerja tregon arsyen: Jane socialista!

2 vite më parë

Pak me pare qarkulloi lajmi se blogerja dhe vajza e ish deputetes te PD Albina Deda ishte shprehur se nuk donte partner vlonjat.

Kete lajm e kishte postuar Lolita ne Instagram dhe nje komentues pyeste nese do te donte nje partner nga Dukati (pra serish vlonjat). Ada i ka kthyer pergjigje me sportivitet ku ka treguar dhe arsyen se pse nuk do ta donte vlonjat.

”Vlonjatet jane socialista si jeni ju te Dukatit?”

E pra tani e morem vesh arsyen.

Të ngjashme