Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Nuk do ta njihni! Xhensila Myrtezaj “metamorfozë” me look-un e ri

Këngëtarja e famshme shqiptarë Xhensila Myrtezaj ka befasura fansat gjatë ditës së sotme teka ka publikuar foto me një look krej të ri. Duket sikur fotot janë shkëputur nga një pjesë e videoclipi të ri të saj.

Ajo ka prerë flokët duke i lënë të shkurtët, me baluke duke pasur një make up të detajuar duke nxjerrë në pah dhe disa quka artificialë. Ajo ka pozuar me të brendshme të tejdukshme me gurë të cilat jepnin detaje të gjoksit të tonifikuar dhe barkut elegant.

Posht ajo kishte veshur pantallonta të gjate me ngjyrë të zezë gjithashtu me gurë. Në përshkrimin e posteve ajo ka vendosur fjalën “Durim,.,,”. Ajo është shumë e tonifikuar pasi kryen ushtrime të rregullta në palestër.

 

Latest Posts

Don't Miss