Kryefjala Logo

Nuk do ta besoni si duket! “Allure Beauty” transformon aktoren shqiptare!

18 Nëntor, 2022 | 8:27 pm

Marjana Kondi një aktore mjaft e dashur, e cila ka rrëmbyer zemrat e publikut, duket se e lodhur nga vitet e jetës që numërohesin në rrudhat e saj, ka vendosur të rinohet.

BE7C64C6 C31B 4E81 A07A FA02F844BA5E

E dini si? Si me magji nëpërmjet aparaturës Plexer në “Allure Beauty”.Plexer, pa dhimbje, pa kohë rikuperimi, pa kirurgji,heq çdo lloj shenje në lëkurë, zhduk dhe eleminon rrudhat, shenjat kirurgjikale, shenjat post akne, dëmtime të vjetra lëkure, shenjat e djegies, rigjeneron indet pasi rrit aktivitetin e plazmës (likuid që trupi e prodhon vetë për rigjenerim)Momentalisht, në “Allure Beauty”, “Plexr” përdoret vetëm për efekt estetik, siç është eleminimi i çdo rrudhe, shenje bistimuluese, bën lifting dhe rigjenerim të lëkurës. Gjithashtu eleminon disa nishane që nuk janë kancerogjenë.

Tani më, “Allure Beauty”, ju jep zgjidhje çdo shqetësimi për shenjat në lëkurën tuaj dhe është klinika e parë estetike në Shqipëri që ka futur përdorimin e “Plexr”. Madje Marjana duket shumë vite më e re tani që lëkura e saj është e tendosur.

Për të lënë takimin e radhës kontaktoni në faqen e Instagramit @allureebeauty ose në numrin e kontaktit: +355 69 211 1919
Pa rrudha, pa shenja, pa kirurgji plastike, për një lëkurë të bukur vetëm në “Allure Beauty”.

796ACE18 B3CA 4CC7 8D64 8C6CE313FAA9

C8212F31 0B16 40B4 B58C 7C03346A07BC

71CB5C53 2837 411A 9FD1 CC5990AA5547

2927BE3C 0761 45E3 8616 C41A864BBF30

Të ngjashme