Kryefjala Logo

Nuk do ta besoni se kush e shoqëron Trixën në yoga

2 vite më parë

Një nga aktivitetet sportive të preferuara të Beatrix Ramosaj është yoga. Këngëtarja ka vite që e ushtron këtë sport dhe besoj se e keni parë se çfarë formash trupore ka.

Porr Trixa nuk e bën vetëm këtë sport ajo shoqërohet nga Bella (qenushi i saj) e cila mesa duket është fanse e yogës, sepse kur Beatrix i thotë hajde të bëjmë “stretching” Bella i merr menjëherë komandat.

17ADE342 7A84 421A 8E1E 6512252247CD

Këngëtarja e njohur është duke shijuar gjithashtu edhe sukseset e saj në muzikë, pasi kënga e saj e re “Më shumë se ti” ka më shumë se 2 milion klikime në YouTube.

Të ngjashme