Kryefjala Logo

Nuk do ta besoni se cili artist e ka zbuluar talentin e Dafina Zeqirit…

28 Tetor, 2023 | 9:42 am

Blero Muharremi në një bisedë më banorët e “BBVK” është shprehur se ishte ai i pari që e pikasi talentin për Dafina Zeqirit. Këngëtari tregoi se Dafina ka qenë adoleshente kur ai e ka ftuar në studion e tij.

”Produktiviteti i Dafinës ka filluar kur i ka pasur 16 vjeçe, e kam dëgjuar edhe i kam thënë hajde me mua në studio. Shyqyr që i kam thënë ashtu dhe prej aty e kemi një super yll”, tha Blero.

Dyshja në fjalë kanë bashkëpunuar në këngën hit të kohës “La Vida Loca”, por më pas i ftohën raportet me njëri-tjetrin.

 

Të ngjashme