Nuk do ta besoni sa vjec mbush sot Sabri Fejzullahu…

2 javë më parë

Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, sot shënon një ditë të veçantë në jetën e tij.I lindur me datën 16 shtator, ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 76 vjec. Për ta festuar këtë ditë, Sabriu dhe bashkëshortja e tij Nera mbrëmë kanë udhëtuar drejt Turqisë. Kanë qenë të shumta urimet për artistin e njohur duke filluar që nga familjarët e deri tek fansat e miqtë e tij. Urime të cilave u bashkohemi edhe ne.

IMG 7032

 

Të ngjashme