Kryefjala Logo

Nuk do ta besoni sa vjeç bën sot Mc Kresha…

5 Shtator, 2023 | 1:14 pm

Dita e sotme përkon me 39-vjetorin e lindjes së reperit të njohur, Mc Kreshës. Në këtë ditë të veçantë urimi më i bukur ka ardhur nga partnerja e tij, Erzina e cila ka ndarë disa imazhe duke fryrë qirinjtë e ditëlindjes.

Mc Kresha ka qëndruar gjithmonë shumë hermetik sa i takon jetës së tij personale. Ai është i martuar prej vitesh me Erzinën një vajzë të panjohur për publikun dhe janë prindër të një vajze dhe një djali.

Sa i takon muzikës Kresha edhe këtë verë ishte tejet aktiv me këngë e koncerte.

IMG 6631

Të ngjashme