Nuk besonte tek virusi, infektohet Fero!

2 vite më parë

Fero ka qene nder ata personazhe qe nuk kane besuar tel virusi pavaresisht se cfare behej ne te gjithe boten.

Por se fundmi, nepermjet një videoje të publikuar në InstaStory, ai ka treguar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. “Kam menduar që koronavirusi është hajgare, ama përnime hiç. Unë jam pozitiv Mos më folni”, është shprehur ai.

Në videon e postuar në rrjetin social, Fero ka treguar gjithashtu se është në gjendje të stabilizuar shëndetësore pavarësisht se është i infektuar me Covid-19. Përmes postimit, ai ka ndërgjegjësuar kështu edhe ndjekësit e tij në Instagram se virusi nuk është shaka.

Rikujtojme se kur Fero dhe Arbenita u bene prinder, babai i Arbenites u nda nga jeta per shkak te Covidit.

Të ngjashme