Kryefjala Logo

Nora Istrefin po e shohin rrallë e për mall. Ç’po ndodh me këngëtaren?!

7 Shtator, 2023 | 10:22 am

Ajo që na ka munguar këtë verë ka qenë këngëtarja, Nora Istrefi. 5 muaj më parë ajo publikoi këngën “Amanet” dhe me kaq u mjaftua për këtë verë (ndërkohë që koleget e saj kanë publikuar minimalisht mbi 2-3 këngë).

Nora duket sikur është larguar paksa edha rrjetet sociale sepse po ti hedhësh një sy postimeve të saj ato nuk janë frekuente. Megjithatë duket në top formë dhe këtë na i vërteton edhe ky postim i saj i fundit, që na bëri të kuptojmë se na kishte marrë malli për të.

Zëra lart e poshtë bëjnë me dije se këngëtarja do të jetë pjesë e programit “Dancing with the Stars”.

DDB6432F 2C29 4C56 B11A 8E93263D6EEE BA805D14 7968 41FD 94D2 EB2A918F21E9 IMG 6671

Të ngjashme