Nora e thotë me zë të lartë: Kam super trup!

11 muaj më parë

Nora Istrefi është shumë e vetdijshme për asetet që ka. Këngëtarja e njohur shqiptare ka postuar disa foto të fundit në Instagram ku vë në dukje format e saj trupore.

Në fakt kur i sheh këto foto i jep shumë të drejtë këngëtares sepse ajo duket në superformë. Sa i përket muzikës bashkëpunimin e saj të fundit ajo e ka patur me grupin NRG një muaj më parë dhe ka vijuar me pas me koncertet e saj.

Ndërsa përsa i përket jetës private si gjithnjë Nora është shumë e rezervuar, ndryshe nga ish bashkëshorti i i saj Roberti që po shijon romancën e re të dashurisë.

Të ngjashme