Nominimet tronditin shtepine e BB VIP, ndahen klanet!

7 muaj më parë

Pas daljes se Dagz ishte Arbri ai qe kishte kutine e Pandores dhe duhet te nxirrte tre persona ne nominim.

Nje levizje e tij beri lemsh shtepine. Ai nxorri Donaldin, Einxhel, Beatrixen. E mesa duket kaq mjaftoi qe te ndahen klanet e Ilirit dhe Donaldit. Te gjithe duken te prekur nga kjo zgjedhje pervec Ilirit e cili komplimentin Arbrin.

Mesa duket loja e vertete sapo ka filluar tani e Einxhel ne anen tjeter rikthehet bindshem!

Të ngjashme