Friday, October 15, 2021

Latest Posts

(Video) Noizy rrezohet keq ne koncert, humb ne kembet e turmes!

Se fundmi ne rrjet eshte duke qarkulluar nje video e Noizyt ne nje koncert. Teksa ka qene duke performuar kengen “Nuk kane besu” ai ka rene nga skena tek kembet e publikut dhe eshte dashur ndihma e bodygardeve per ta ngjitur serish ne skene.

E pra, na thoni pak si mund ta besosh Noizyn pas kesaj skene? Ndonse per te qeshur apo jo, nderkohe qe ai nuk dukej ku ishte nga rrezimi, kenga playback vazhdonte ne sfond.

Epo ndodh edhe keshtu, per me teper ndiqni videon:

IMG_1186

Latest Posts

Don't Miss