Kryefjala Logo

Noizy pas Erion Veliajt del publikisht në mbrojtje të stërgjyshes së Megi Pojanit

7 muaj më parë

Pak ditë më parë Noizy, shërbente drekën e Bajramit, krahë kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj.

Këngëtari mbron politikanin që akuzohet për betonizimin e Tiranës për bashkëpunim me mafjen e djegies së plehrave, akuza ka Veliaj edhe për vdekjen e Ardit Gjoklaj minorenit që humbi jetën në landfillin e grumbullimit të plehrave në Sharrë por edhe stërgjyshen e moderatores Megi Pojani. Noizy duket se sot ēshtë revoltuar me Megin dhe nuk ka ndalur nga ofendimet.

“Çfarë bushtre budallaqe. Kështu do tallen stërmbesat e tua me ty moj kokë b*le femër. Por ti s’ma merr mendja të bëhesh me mbesa o fytyrë patate edhe ajo që të filmon ty kjo fytyrë kushton para thotë. Kjo fytyrë tduhet të anulohet nga të gjithë ata që e ndjekin”,- shkruan ai.

Ndërkohë që ky ishte një postim personal, nga një moment rutine ku ajo pastronte varrin e stërgjyshes që as e ka njohur. Dhe ka dashur të ç’dramatizojë situatën me video qesharake.

54CFA1AA 21A0 4E35 87D5 31D4BB4B8B21

Të ngjashme