Kryefjala Logo

Noizy, Noizy po Loredana në shtëpi mban foton e Mozzik…

1 vit më parë

Çifti, Mozzik dhe Loredana, kanë qenë më të komentuarit në showbiz-in shqiptar.Veç ndarjeve dhe ribashkimeve, ish-çifti kanë qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes mediatike.

Mirëpo këtë herë ka qenë një foto ajo që ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjet.Loredana ka publikuar në instastory-n e saj disa imazhe të vajzës së saj Hana para pemës në shtëpinë e tyre. Dhe në një cep të murit duket në kornizë fotoja e saj së bashku me Mozzik.

71CD23D7 534B 4CAD 95BB 9CEBF1A9EF8C

Çifti i dha përfundimisht fund lidhjes në verën e 2021 dhe tani nuk ka më asnjë komunikim mes tyre.

Të ngjashme