Noizy e prishi Jorin?Modelja shfaqet me pistoletë në dorë duke qëlluar

2 muaj më parë

Jori Delli,modelja shqiptare që erdhi nga Italia në shtëpinë e BBVIP2, arritit të mbante të ‘gjallë’ emrin e saj edhe pas daljes nga spektakli.

Por,ajo që vumë re është se rrugës ndryshoi pak personazh.

Nga vajza e çiltër,solare dhe e qeshur,Jori jashtë shtëpisë u bë virale në prani të Noizyt.

Noizy është reperi që i këndon dhunës,pistoletave,substancave(e bardha/jeshile) ndaj ka shtrirë ndikimin e tij edhe tek Jori.

Kjo e fundit ka pozuar me një pistoletë në dorë duke qëlluar dhe kur i hodhëm një sy profilit të saj,pamë që kjo fotografi është larg pozave që dikur ajo merrte.

As ajo nuk shpëtoi nga influenca e reperit mesa duket..

Të ngjashme