Kryefjala Logo

Njihuni me gjashtë konkurrentët që u bënë pjesë e BB VIP sonte!

17 Janar, 2024 | 12:43 am

Mbrëmjen e sotme ka patur plot gjashtë hyrje të reja në BB VIP, ku ishin personazhe të ndryshme. Deri më tani pjesë e shtëpisë janë plot 24 personazhe.

 

Fation Kuqari(nga Përputhen),Dea Vrioni (show girl), Klodian Duro (ish futbollist), Albi Nako (koreograf), Arta Kabashi (këngëtare) dhe Bardhi (këngëtar)  janë disa prej emrave.

 

Ndonse mbetet të presim se si do ta ndryshojnë rrjedhën e lojës banorët që sapo janë bërë pjesë.

Të ngjashme