Kryefjala Logo

Njihuni me Elisa Hadërgjonaj, vajza e Ermiona Lekbellos që ka bërë për vete publikun e BB VIP Albania

9 muaj më parë

E kemi dëgjuar të gjithë Ermionën nëpër shtëpi kur thërret,flet dhe përshëndet Lizën e saj të cilën nuk lë mundësi pa treguar sa shumë e do.
Elisa përveçëse vajza e banores së BB Vip Albania që ka bërë për vete publikun,është një nga vajzat më të bukura në Milano,e njohur edhe për stilin e saj.

Ajo studion biznes në Milano dhe është lindur nga martesa e Ermiones me Rino Hadërgjonaj.
E nëse ky mbiemë ju duket i njohur,nuk po gaboni.
Elisa eshte kushurirë (vajzë xhaxhai me Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj)
Ndoshta një ditë mund ta shikojmë në shtëpi për të surprizuar mamanë e saj.

ECDBAC89 1EA1 4F6E 8494 9BC0B1FC9232

3724D737 261D 40E7 9BAD 94E3D4849D4E

5F317BE2 824F 4D5F 9998 FB0DAD22F082

57780E70 8A37 495D BCD0 8F2A5B373F05

Të ngjashme