Kryefjala Logo

Njihuni me DJ që kthen këngët në hite!

31 Mars, 2022 | 10:49 am

Pas çdo artisti fshihet një DJ i cili i kthen këngët e tyre në hite. I tillë është dhe rasti i Dj Crax i cili u njoh si DJ i Noizyt por në fakt ai po bën namin.

DJ Crax ka përgatitur dhe këngë të tijat, e tashme është duke sjellë një këngë të re. Ai është në fokus të fansave në koncerte dhe jo vetëm.

Këngët e tij arrijnë në miliona klikime dhe ne tani më presim ta shohim në skenat botërore. Crax do bëjë namin, mos thoni që nuk u thamë!

Të ngjashme