Kryefjala Logo

Njerëzit u tallën,Luizi reagon për tatuazhin dedikuar Kiarës

25 Dhjetor, 2023 | 11:05 am

Luizi surprizoi Kiarën në 1 vjetorin e tyre të parë duke gdhendur përgjithmonë portretin e saj me një tatuazh të cilin e bëri publik.

Dhe ishte ai publik që reagoi menjëherë duke e krahasuar me personazhe të tjera si Loredana,Lori Hoxha,Kida,Adelina Ismajli,me pak fjalë çdo vajzë përveç Kiarës.

Luizi ka reaguar menjëherë dhe ka zgjedhur të zbulojë për njerëzit foton nga e cila u inspirua për ta bërë tatuazh.Në Instastory ai tregon në njërën anë foton e Kiarës dhe në tjetrën tatuazhin.

IMG 5475

Të ngjashme