Kryefjala Logo

Një vjehërr si Xheri do ta donim të gjithë. Ky është dedikimi që i bëri Sarës para fillimit të “Dancing”…

1 vit më parë

E kush nuk do ta donte një vjehërr si Xheraldina Vula. Ajo është shumë “cool”, e dashur dhe mbi të gjitha një suportuese shumë e mirë jo vetëm e djalit të saj Ledrit, por edhe e nuses së saj, Sara Hoxhës. Sonte në mbrëmje starton “Dancing with the Stars” dhe Sara është një nga konkurrentet e këtij spektakli.

”Sot dhe shumë net të tjera të jesh kurajoze, e bukur, e lirë si një zog dhe mbi të gjitha vetvetja zemra e ninit”, shkruan Xheri në këtë postim në Instagram. Mesa duket ky dedikim e ka prekur Sarën e cila e ripostuar në profilin e saj në Instagram.

092188A4 EF68 4EFA AAEE BBCE0CE92895 330C9C82 CBCF 4E7E 8F39 62BD25A65E3D

”Dancing with the Stars” është projekti i parë që e lançon Sarën si një personazh më vete, pasi gjithnjë figurën e saj e kemi lidhur me atë të Ledri Vulës.

Të ngjashme