Kryefjala Logo

Një vit pas ndarjes çifti i njohur i showbizit kapen mat…

8 muaj më parë

Ish-partnerët Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë fotografuar së bashku në “Coachella”, pak më shumë se një vit pas ndarjes së tyre.

24 vjeçari dhe 26 vjeçarja u filmuan duke festuar së bashku në festivalin muzikor më të famshëm amerikan. Në foto ata duken kaq afër njëri-tjetrit, aq sa të gjithë po mendojnë një rikthim të mundshëm mes tyre.

Cabello dhe Mendes u lidhën në korrik të vitit 2019-të dhe i dhanë fund marrëdhënies së tyre në nëntor të 2021-shit. Ata njoftuan ndarjen e tyre në Instagram me anë të një deklarate në InstaStory.

A4D8DF0E 4FB8 4F40 99F2 3AF7AE5067E0

Të ngjashme