Një vajzë si Elvana Gjata do ta donte çdo prind!

2 muaj më parë

Sot është një ditë e veçantë në familjen Gjata. I ati i artistes Elvana Gjata feston ditën e lindjes, e ajo nuk kishte si mos e uronte publikisht.

Disiplina , vullneti yt janë frymezim për mua! Te dua sa nuk tregohet. Gezuar ditelindjen Babi im i shtrenjtë, shkruan ajo krah fotos me të atin.

Në postimet e Elvanës shpeshherë zënë vend dhe fotot e videot me prindërit, madje ajo në shumë intervista ka pranuar se është në super formë fizike për shkak të gatimeve të shëndetshme të babit të saj.

IMG 5338

Të ngjashme