Kryefjala Logo

Një tjetër personazh la të kuptohet që do jetë në Big Brother këtë vit…

20 Nëntor, 2023 | 8:50 am

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar në programin “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale.

Meritoni u pyet edhe në lidhje me formatin “BBV” në Shqipëri, ku moderatori është përfolur si një emër i mundshëm.“Mbetet të shihet”, u shpreh ai duke lënë të dyshohet se edhe mund të jetë pjesë e këtij formati këtë vit.

Disa nga personazhet që po përfliten këtë vit janë Roza Lati, Ledian Agalliu, Drini Zeqo, etj por deri në janar do të kemi një panoramë më të plotë të personazheve që pritet të jenë në Big.

Të ngjashme