Kryefjala Logo

Një tjetër dyshe e fortë bashkon forcat për një duet…

5 muaj më parë

Vera ka ardhur e nxehtë e bashkë me të po vijnë një sërë bashkëpunimesh mes artistëve shqiptarë. Kësaj radhe, dy artistët e njohur Fifi dhe Young Zerka kanë paralajmëruar se po vijnë sërish në një bashkëpunim. Këtë e bënë të ditur vetë këngëtarët në rrjetet e tyre sociale, ku zbuluan se dueti i tyre i ardhshëm do të titullohet “Lali”. Fifi dhe Young Zerka e kanë këtë këngë të dytën në radhën e bashkëpunimeve të tyre, pasi kënga e tyre e parë titullohet “ Pa Gajle”.

IMG 3852

Të ngjashme