Kryefjala Logo

Një tjetër çift “motër e vëlla” i shtohet showbizit… Ata janë Bojken dhe Semi

2 vite më parë

“Best friend for life!” (Shok i ngushtë përjetë). Kështu e ka quajtur Semi Jaupaj ish-partnerin e saj, Bojken Lako.

Nga video e postuar duket qartazi që ish-çifti kanë dalë për një pije në formë miqësore dhe që ruajnë një raport fantastik.

01750514 6267 4FA0 9FC7 02248BA87085

Bojkeni dhe Semi i dhanë fund një lidhje 10-vjeçare, një vit më parë. Lajmin e bëri publikë Semi në Kënga Magjike ku mori pjesë me këngën “Jetike”. Pas ndarjes, të dy kanë deklaruar se mbeten miq dhe postimet e fundit e vërtetojnë më së miri këtë fakt.

 

 

Të ngjashme