Kryefjala Logo

“Një tekanjoze si Megi”Ermali tregon çfarë kërkonte në xhirime

26 Nëntor, 2023 | 11:59 am

U bë me dije se do rikthehet seriali H.O.T në sezonin e dytë dhe në emisionin e binjakëve Veshaj,Ermal Mamaqi u kujdes të fliste rreth filmit.

Kuriozitet të madh njerëzit kanë për aktorët në fakt dhe Megi Pojani kur vjen puna tek kuriozitetet nuk del kurrë nga moda.

Ermali zbuloi se Megi kishte disa teka gjatë xhirimeve, gjë që i ka kushtuar më shumë para sesa personazheve të tjerë. Si përshembull Megi e kishte të vështirë të shkonte në prova pa patur 3 persona që ta zgjonin e ta sillnin në xhirime. Gjithashtu edhe me veshjet, aktorja kishte pasur disa pakënaqësi.Por kjo nuk do të thotë asgjë pasi siç tha ai vetë,me Megin do bashkëpunonte sërisht.

Të ngjashme