Kryefjala Logo

Një surprizë e veçantë. Gjoni merr lajmin e madh nga bashkëshortja!

11 muaj më parë

Produksioni i Big Brother VIP Kosova ka realizuar mbrëmjen e sotme një surprizë mjaft të veçantë për Gjonin. Brenda shtëpisë janë futur bashkëshortja dhe djali i tij.

Por veç takimit bashkëshortja e tij ka pasur edhe një lajm special. Ajo i ka thënë Gjonit se është shtatëzënë për herë të dytë. Një moment ky mjaft emocionues për të gjithë.

Ndonse Kryefjala.com ka shkruajtur kohë më parë se bashkëshortja e Gjonit është e verbër por veç kësaj, vetë Gjoni ka rrëfyer se ka vuajtur shumë me sëmundjen e pashërueshme të saj, ndonse dashuria ka qenë e madhe dhe është rritur më shumë pas lindjes së djalit. Ndonse duket se familja e tyre tashmë po shtohet. Epo urime!

Të ngjashme