Kryefjala Logo

Nje sherr i ri ne showbiz: Trejsi Sejdini vs Fero

3 vite më parë

Ish miss Univers Trejsi Sejdini ka terhequr vemendjen e te gjitheve jo vetem per bukurine por edhe per sherret qe shpeshhere eshte ngaterruar.

Duket se ajo nuk ka hequr dore nga sherret dhe kerkon te hap debate te reja.

E ftuar ne Shiko kush luan, Trejsi ka luajtur ne nje thes boksi. E pyetur se cila mendon se esht vajza me pak seksi se ajo, Trejsi ka grushtuar Feron.

Pra Feron vec se e quan vajze ne syte e saj nuk eshte seksi.

Tani le te presim reagimin e Feros se atij nuk i shpetojne lehte keto situata

Të ngjashme