Kryefjala Logo

Një propozim martese në ditën e ditëlindjes, këngëtarja shqiptare surprizohet nga partneri

5 Korrik, 2022 | 11:26 am

Këngëtarja Barbana Dini duket se ka krijuar jetën e saj në Amerikë, ku dhe ka treguar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se është në një marrëdhënie dashurie. Pavarësisht se nuk bënte të ditur identitetin e partnerit.
8D396279 70AA 446A 8621 B39746090E64

Por në ditën e ditëlindjes ajo ka marrë një surprizë të veçantë nga ai. I ulur në gjunjë I ka propozuar për martesë ku sigurisht ajo ka thënë “po”.

Ndonse tashmë duket se shumë shpejt do të kemi një dasmë në showbiz.

C2EBDDEC 6252 4938 9E1B 91EB65F50ABF

Të ngjashme