Kryefjala Logo

Një “njerkë” si Eni Koçi:Këngëtarja uroj djalin e partnerit me fjalët më të ëmbla

1 Dhjetor, 2023 | 9:18 am

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj shijojnë prej vitesh dashurinë e tyre të cilën e zmadhuan duke sjellë në jetë edhe një fëmijë që pak muaj më parë mbushi 1 vjeç.

E pikërisht në këtë ditëlindje prej fotove të sjella nga vetë ajo,u njohëm edhe me djalin tashmë të rritur të Gencit që vjen nga martesa e tij e mëparshme.

Ajo është shfaqur me të në një video në Instagram ku e uron për ditëlindje dhe shkruan:”Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj”

IMG 4331

Të ngjashme