Kryefjala Logo

Një nga skenat e klipit të ri, Xhensila ja ka kopjuar Elvanës…

19 Nëntor, 2022 | 11:16 am

Xhensila Myrtezaj ka publikuar mbrëmë këngën e re me këngëtarin, Kidda. Ritmet afrikane janë atë që shoqërojnë më së shumti këngën “Më do”, por në një nga sekuencat e klipit na u duk sikur pamë këngëm “Marre” të Elvana Gjatës.

Dhe e kemi fjalën pikërisht për këtë moment ku të dyja këngëtaret shfaqen me një grup figurantësh, pa bërë asgjë.

B1CFBE7C E39E 4FAD 8037 2480B0723EB2 D93A4A0E 0BBC 45D5 93A9 769A24668B5E

Vetëm në ndryshim nga Elvana, Xhensila i ka veshur të gjithë figurantët e klipit të saj gati-gati njësoj. Ndërkohë që Elvana ka zgjedhur ti ketë ata më “cool” e sport pasi edhe vetë shfaqet me një kostum tutash.

Megjithatë të dyja vajzat duken shumë simpatike në projektet e tyre. Elvana këtë bashkëpunim me Yll Limanin e ka me mbi 50 milion klikime, ndaj i urojmë edhe Xhensilës të ketë të njëjtin fat.

Të ngjashme