Nje muaj pas lindjes, Emina Çunmulaj habit me format trupore

1 vit më parë

Rreth nje muaj me pare modelja Emina Çunmulaj ka sjelle ne jete foshnjen e saj te trete. Pas postimit qe ka bere me te, ajo ka bere disa video ku tregon format trupore.

E habitshme, po po Emina Çunmulaj eshte ne nje forme sikur s’ka lindur asnjehere. Madje ajo eshte e pakenaqur me pak bark qe i ka ngelur.

Gjithesesi modelja gjithmone eshte lakuar per format e mira trupore dhe e tille ngelet serish.

Të ngjashme