Kryefjala Logo

Një moderatore dhe një këngëtare pjesë e “Dancing with the Stars”…?!

29 Gusht, 2023 | 11:12 am

Kemi folur këto kohë për programin “Dancing with the Stars”. Eni Shehu, Enxhi Nasufi, Sarah Berisha, Sara Karaj, Efi Dhedhes, Nora Istrefi janë emrat që janë përfolur deri tani. Por sot Kryefjala.com ka mësuar se dy emra të tjerë që po lakohen dhe që mund të jenë pjesë e kastit të këtij formati janë moderatorja e Top-Channel, Nevina Shtylla si dhe këngëtarja e njohur, Kejsi Tola. Në promovimin e albumit të saj të fundit “Luminous” Kejsi Tola që përveç aftësive të saj të padiskutuara në këngë, dinte të kërcente shumë mirë. Madje pjesë e koreografisë së saj ishin balerinët e Topit, kështu që Kejsi do ta ketë më të lehtë punën me ta.

IMG 6268 IMG 6267

Të ngjashme