Nje lidhje me Arditin, habit Beniada: Ai fle me biberon!

9 muaj më parë

Brenda shtepise se BB VIP eshte improvizuar nje dasme mes Ardit Cunit dhe Beniades, pas se ciles Arditi bente deklarata se do te vazhdonin njohjen jashte. Por mesa duket Beniada s’ka te njejtin mendim.

E ftuar ne “E diell” ajo eshte pyetur nese e sheh nje raport me Arditin dhe Beniada ka thene:

“Arditi më duket sikur po fle akoma me biberon në gojë, sepse nuk kemi pasur asnjë herë asnjë gjë. As ai nuk ka pasur ndonjë pëlqim ndaj meje dhe as unë nuk kam interes për të. Është një shok shumë i mirë por nuk ka shans që ne të dy të lidhemi.”- është përgjigjur Beniada

Të ngjashme