Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Nje konkurrente e divorcuar dhe me femije ne “Love Story”

Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e dytë LOVE STORY në televizionin Klan.
Në fillim të mbrëmjes, Alketa Vejsiu ka treguar ndryshimin që ka pësuar programi këtë sezon.
Përveç shtimit të vajzave dhe djemve konkurrentë, sezoni i dytë sjell në fron 2 vajza dhe 2 djem.

Përgjatë videove të prezantimit, konkurrentet vajza e djem kanë treguar mbi veten e tyre, por ajo që na ra në sy ishte Anxhela, e cila rrëfeu disa detaje interesante për jetën private.
Në bashkëbisedim me Xhonin, Anxhela tregoi se është mama e një fëmije dhe është e divorcuar.

Një rast ky i pazakontë për ekranet shqiptare, por në Love Story duket se do të na duhet të përballemi me situata të paparashikuara.

  • https://www.instagram.com/tv/CWTxVatg_RT/?utm_medium=copy_link

Latest Posts

Don't Miss