Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Leku te ben vella! Nje jete ne sherr, Noizy dhe Getoari tani ndajne te njejten skene!

Noizy dhe Getoari kane qene dy reperet qe i kane kushtuar shume disse njeri tjetrit te cilat vazhdojne i kendojne edhe sot. Ata skane patur asnjehere nje marredhenie te mire dhe shpeshhere jane zene.

Por mesa duket leku te ben vella. Ne muajin shtator Noizy dhe Getoari jane te ftuar ne te njejtin koncert dhe do te ndajne te njejten skene bashke. Pak e cuditshme se si do te degjojne nga backstage disset kundrejt njeri tjetrit.

Gjithesesi ata tashme nuk jane ndjere me duke nenkuptuar qe cdo gje eshte lene pas. Por edhe ti shihnim bashke prap na duket e cuditshme!

Latest Posts

Don't Miss