Kryefjala Logo

Një foto plot dashuri e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit nga zona vullkanike Etna!

17 Gusht, 2022 | 5:53 pm

Motrat Vjollca dhe Getoar Selimi prej disa ditësh tashmë ndodhen në Itali duke kaluar pushimet, ku sigurisht nuk kanë munguar fotot e postimet.

Ditën e sotme ata kanë vendosur të vizitojnë zonën vullkanike Etna në Sicili ku Marina e Getoari kanë shkrepur një foto mjaft romantike. Ata janë një ndër çiftet më të komentuar e jo vetëm.

Marina e Getoari pak muaj më parë janë bërë prindër të një vajze, Marget. Për të cilën Marina ka treguar se preferon të kujdeset vetë.

Të ngjashme