Kryefjala Logo

Një film nga Xhensila dhe Besi? Flet këngëtarja

14 Dhjetor, 2023 | 1:43 pm

Xhensila Myrtezaj ka bërë daljen e parë publike pas lindjes të djalit.

E pyetur nga “Shqipëria Live”, nëse e ka menduar ndonjëherë që së bashku me partnerin e saj, Bes Kallakun të sjellin një film ku të tregojnë dashurinë e tyre, Xhensila u shpreh që jo, për një arsye specifike.

“Të them të vërtetën gjithmonë jam fokusur te gjërat që di të bëj më mirë mendoj se pjesa e aktrimit nuk më takon mua do kompleksohesha në skenat gjatë filmit”, u shpreh këngëtarja.

Të ngjashme