Kryefjala Logo

Një dasmë me 125 mijë persona, Alban Dudushi surprizon Bieta Sulon

2 vite më parë

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo prej vitesh janë bashkë madje kanë edhe një djalë. Pak ditë më parë moderatorja festonte ditëlindjen dhe kanë vendosur të shkojnë në koncertin e Vasco Rossi.

“Eeehhhh mor Alban Dudushi, unë një shijim live të këngës sonë të kërkova për 37 vjetor, ti organizove gjithë këtë dasmë në Itali me 125 mijë te ftuar. “Albachiara” është kënga jonë, poooor edhe kënga me të cilën Vasco Rossi finalizon çdo koncert të tijin.“Siiii stupendoooo”! Me titullin e një tjetër perle nga repertori i tij do ta përshkruaja atë mbrëmje në Trento”- ka shkruajtur Bieta përbri postimit.

https://www.instagram.com/tv/Cd5SWS1Frjs/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Kaq mjaftoi që të fillojnë dyshimet se çifti k finalizuar dashurinë në martesë.

Të ngjashme