Kryefjala Logo

Një dashuri 15 vjeçare si ajo e Turit dhe Orindës

1 vit më parë

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë martuar prej 5 vitesh dhr janë prindër të një vajze, Atarës, 1 vjeçe. Por sot festojnë përvjetorin e tyre dhe gjejeni sa? Plot 15 vjet.

”Gëzuar përvjetorin dashuria ime. Pas 15 vitesh akoma bëj gjumin më të ëmbël vetëm pranë teje”, ka shkruar Orinda në Instagram.lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=37&loc=https%3A%2F%2Frevistawho.com%2Fne kete 15 vjetor orinda nuk kishte si te bente urim me te bukur per turin%2F&referer=https%3A%2F%2Fl.instagram

AAD10B7B DDDD 486F B36E 32064EA2759C
Orinda Huta dhe Turjan Hysko në fillimet e lidhjes së tyre kanë preferuar ta mbajnë larg vëmendjes mediatike historinë e tyre të dashurisë. Më pas organizuan një prej dasmave më të komentuara në showbiz dhe së fundmi po shijojnë dhe fëmijën e tyre të parë, Atarën.

Aaa se harruam kanë edhe një diçka të përbashkët, punojnë githnjë në të njëjtat media.

 

Të ngjashme