Kryefjala Logo

Nje çift i ri ne showbiz, çfare i bashkoi Encen dhe Beartin?

9 Qershor, 2021 | 9:15 am

Enca sapo ndau me ndjekësit e saj një foto me një mashkull.

Dhe jo dosido, por duke u përqafuar.

Portreti i tij nuk mundet të shihet, mirëpo ajo që vihet re është se është shumë i palestruar.

Enca shfaqet me gjuhën jashtë, sytë e mbyllur dhe mjaft e lumtur. Nuk dihet ende se kush mund të jetë mashkulli që ka në krah, mirëpo ndjekësit e kanë një emër në mendje.

Ata mendojnë se mund të jetë Bearti i ‘Përputhen’. Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë, po nëse ai është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën,… çdo themi më pas?

C4A3C0E2 7446 480E 992B 3DDE9C48554C

Të ngjashme