Nismës së Beniadës po i bashkohen personazhe publike (dhe jo vetëm)

3 muaj më parë

Beniada Jakic modelja dhe ish banorja e Big Brother Vip ka nisur një nismë shumë interesante në rrjetet sociale. Ajo ka kërkuar nga të gjitha vajzat të postojnë foto e video pa filtra, pasi sipas saj jeta është shumë e bukur edhe pa filtra.
Kësaj nisme duket se i janë bashkuar shumë personazhe të njohura të ekranit, gazetare, modele, balerina dhe jo vetëm.

Të ngjashme