Kryefjala Logo

Nisin hetimet. Çfarë u gjet në shtëpinë e Mathew Perry?!

30 Tetor, 2023 | 8:27 am

Hetimet për vdekjen e papritur të aktorit, Matthew Perry kanë nisur. Policia ka kryer kontrolle në banesën e 54-vjeçarit për të gjetur prova për zbardhjen e ngjarjes. Sipas ‘The Sun’, në banesën e tij në Los Angeles janë gjetur medikamente të marra me recetë.

Hetuesit thanë se nuk gjetën asnjë drogë të paligjshme në vendin e vdekjes së Perry, por kishte shumë ilaçe. Policia tha për TMZ se, aktori i njohur i “Friends” merrte anti-depresantë, ilaçe kundër ankthit dhe një ilaç për problemet në frymëmarrje.

Mjeku ligjor i kontesë së Los Anxhelesit tha se do të kryhet një testim toksikologjik për të përcaktuar nëse ai ka ndonjë ilaç në sistemin e tij trupor, por për marrjen e përgjigjeve mund të duhen muaj.

Të ngjashme