Kryefjala Logo

Nis një programi i ri, ja ku do ta shihni moderatorin e njohur

28 Tetor, 2023 | 2:58 pm

E pamë sezonin e kaluar që fundjava mori emrin e tij! Tani, moderatori Ermal Peçi rikthehet në ekranin e RTSH më një tjetër program.
‘E diela jonë’ është gati në rrugëtimin televiziv. Duke nisur që nga 29 Tetori prej orës 13:30, Ermali ju mirëpret të gjithëve në shtëpinë e re, shtëpi që bashkon këdo.

‘E diela jonë’ do të jetë dita e familjes, e diskutimeve, e muzikës LIVE, e argëtimit dhe adrenalina që ju duhet para ekranit. Moderatori dhe autori i show-t televiziv, Ermal Peçi, premton energjine e tij unike për tu qasur sa më afer e sa më real me audiencën televizive.

Festa në RTSH nuk do mungoj nga banda e programit; nga zërat më premtues ashtu si edhe komunikimi nëpërmjet telefonit do të sjelli në ekran një nga lojrat me epike e më të dashura të shqiptarëve.

2C4859CF AADE 49FE 9F4C 7BCDA404E3DD

Të ngjashme