Kryefjala Logo

Nicki Minaj bëhet pishman për operacionet plastike: Isha mirë ashtu siç isha!

3 muaj më parë

Nicki Minaj në podcastin “Run-Through With Vogue” ka rrëfyer për kopertinën e re të revistës së saj, amësinë dhe operacionet plastike.

“Unë ju garantoj se nëse ndryshoni diçka në trupin tuaj dhe bëni diçka kirurgjikale dhe të gjitha këto, me shumë mundësi,  të shikoni prapa një ditë dhe të thoni, ‘Isha mirë ashtu siç isha”, tha ajo.

Reperja shtoi se “kjo më ndodhi edhe mua. As nuk mund t’i besoja disa nga fotot që nuk më pëlqyen.”

Të ngjashme