Kryefjala Logo

Nga të gjitha këngët e tij, Yll Limani ka vetëm një të preferuar

27 Tetor, 2023 | 9:08 am

Ylli Limani është një nga këngëtarët më me shumë hite. Ai mundohet të publikojë për adhuruesit e muzikës së tij projekte të reja muzikore të cilat menjëherë kthehen në hit.

Nuk ka rëndësi nëse janë balada apo këngë ritmike Ylli e ka vërtetuar se gjëja më e mirë që di të bëjë është muzika. Së fundmi artisti, ka zbuluar pak nga kënga e tij e re, e cila është një bashkëpunim me artistët e njohur ndërkombëtar, Sidarta dhe Ramoon.

Ylli ka zbuluar gjithashtu se kënga do të publikohet në tetor dhe do të titullohet “Spiti”. Gjithashtu artisti ka treguar se mes shumë projekteve muzikore që ka publikuar në gjithë karrierën e tij, të  cilat kanë rrëmbyer zemrën e publikut, ky bashkëpunim është i preferuari i tij.
IMG 8522

Të ngjashme