Nga shtepia e reperit te famshem tek memoriali Adem Jasharit,Donaldi vizite ne Kosove

1 vit më parë

Donald Veshaj diten e djeshme u nis per rruge i shoqeruar nga binjaku i tij Romeo.

Nepermjet story-ve ne Instagram pame se ai qe i priste me nje darke ishte reperi Don Xhoni te cilin Donaldi e prezantoi si “vellai i vogel”

 

E me pas Donaldi u pa ne Prekazin ku takoi edhe familjen e Adem Jasharit.Aktori ju dhuroi atyre portretin e komandatit legjendar te cilin e realizoi brenda shtepise se Big Brother me rastin e pavarsise se Kosoves.

Ish-kryetari i Skenderajt,Bekim Jashari falenderoi Donaldin per viziten dhe u shpreh se kjo pikture do te ruhet ne muzeun e kompleksin “Adem Jashari”

Eh mor Donald per pak do shkoje dhe dhender ne Kosove e takimin e trete do e kishe me krushqit po iku ai muhabet tani.

Të ngjashme